Watch Dogs 2 İçin İlk Haberler Gelmeye Başladı Watch Dogs 2 İçin İlk Haberler Gelmeye Başladı
3
Açık dünya türü denilince akla ilk gelen oyun her zamanki gibi Rockstar Games tarafından çıkarılan GTA serisi oluyor. Açık dünya türünün en iyi temsilcilerinden... Watch Dogs 2 İçin İlk Haberler Gelmeye Başladı

Açık dünya türü denilince akla ilk gelen oyun her zamanki gibi Rockstar Games tarafından çıkarılan GTA serisi oluyor.

Açık dünya türünün en iyi temsilcilerinden biri olarak gösterilen GTA serisi bu alanda tek oyun olmaya başlarken, seriye artık yavaş yavaş rakipler gelmeye başlamıştı. Serinin karşısına çıkan ilk rakip ise yine benzer bir oynanışa sahip olan Watch Dogs olmuştu.

Hikayesi ile GTA’ya rakip olacağı düşünülen oyun gerek grafiksel gerekse de oynanış olarak ise GTA’nın son oyunu GTA 5’in epey bir gerisinde kalmıştı. Yaşanan bu gelişme ise gözleri bir kez daha Ubisoft’a çevirdi. Zira oyunun seri haline gelip gelmeyeceği ve devamının düşünülüp düşünülmediği merak konusu olmuştu.

İlk Görseller Gelmeye Başladı

Henüz net bir bilgi olmasa da ortaya atılan iddialara göre Ubisoft yakın zamanda Watch Dogs 2 için çalışmalara başladı. Watch Dogs 2 ne zaman gelir ya da ne gibi özellikler içerir henüz bu konuda hiçbir açıklama yok. Zira firmada bu konuda her hangi bir açıklama yapmadı. Fakat Youtube sayfalarında Watch Dogs 2 için hazırlanan bazı poster tasarımları da paylaşılmaya başlandı.

Direk olarak Ubisoft’un gönderdiği poster tasarımlarıyla oyunun ikinci sürümünü geleceği konusunda da iddialar güçlenmiş oldu. Şimdi Ubisoft’un bu konuda yapacağı açıklama merakla bekleniyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir