Spotify İle Apple Music’e Dev Şirket Rakip Oluyor Spotify İle Apple Music’e Dev Şirket Rakip Oluyor
3.5
Apple Music, Spotify derken müzik uygulama dünyasına dev bir firma daha katılmak üzere. E-ticaret ve alışveriş dünyasının dev markası Amazon müzik endüstrisine bu aralar... Spotify İle Apple Music’e Dev Şirket Rakip Oluyor

Apple Music, Spotify derken müzik uygulama dünyasına dev bir firma daha katılmak üzere.

E-ticaret ve alışveriş dünyasının dev markası Amazon müzik endüstrisine bu aralar atılmak için alt yapısını hazırlama aşamasında. Amazon Apple Music ve Spotify gibi devlere rakip olabilecek yeni bir müzik oynatıcı hizmetini piyasaya sürecek.

Reuters‘ın verdiği habere göre Amazon bu hamlesiyle Apple Music, Google Play Music ve Spotify için çok zorlu bir rakip olacak. Edinilen bilgilere göre bu müzik uygulaması halen var olan Amazon Prime Music hizmetinden daha farklı ve bağımsız bir uygulama olacağı belirtiliyor.

Geliştirilecek müzik uygulaması sistemiyle Amazon Echo, Amazon Tap ve Amazon Dot gibi hoparlörlerinin de işlevlerinin arttırılacağı belirtiliyor. Bu yıl sonuna kadar kullanıma sunulması planlanan hizmetin aylık 9.99 dolar gibi bir ücret karşılığında kullanılabileceği belirtiliyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir