Sony PlayStation VR Fiyatını Açıkladı! Sony PlayStation VR Fiyatını Açıkladı!
Yakın zamanda gerçekleşen E3 oyun etkinliğinde birçok konu ve oyun tanıtımı yapıldı. Ancak çoğu oyuncunun merakla beklediği konu ise PlayStation VR donanımı ve detaylarıydı.... Sony PlayStation VR Fiyatını Açıkladı!

Yakın zamanda gerçekleşen E3 oyun etkinliğinde birçok konu ve oyun tanıtımı yapıldı. Ancak çoğu oyuncunun merakla beklediği konu ise PlayStation VR donanımı ve detaylarıydı. Sony PlayStation VR fiyatını ve özelliklerini yayınladı.

Son zamanların en büyük trendlerinden olan Sanal gerçeklik ortamı, birçok firma tarafından destek görüyor. Bunlardan biri olan Sony, PlayStation VR donanımını satışa çıkaracağını ve fiyatını açıkladı! PlayStation VR fiyatı olarak 399 dolar fiyatı belirleyen Sony, 13 Ekimde bu cihazın satışını gerçekleştirecek.

Bu etkinlikte üstü kapalı bir şekilde PlayStation VR tanıtılsa da büyük bir bekleyişin sonuna geldiğimizi açıklayabiliriz. Ancak etkinlikte tanıtılan PlayStation VR yardımcı donanımları bu fiyata dahil olup olmadığı şu anlık bilinmiyor.

PlayStation VR yardımcı donanımlar arasında kontrolörler ve kameralar bulunuyor. Aralarında en ilgi çekici kontrolör ise FPS oyunları oynamanıza olanak sunacak VR Aim donanımı gibi görünüyor. Çünkü bu donanım şimdiden Fairpoint oyununa destek sunuyor. Bununla beraber Sony, oyunlarına Sanal gerçeklik desteği getireceğini açıkladı. Bu desteğe ise Rasident Evil 7 ve Fairpoint oyunlarıyla başlayacağını duyurdu.

562346

Son zamanlarda Steam VR seçeneği gelmesi ve birçok teknoloji firmasının bilgisayarda da sanal gerçeklik oyunlarına olanak sunacak donanımlar sunması; oyun konsolu yapımcıları rekabet içine sürüklemiş gibi görünüyor. Şimdi ise gözler Xbox konsolunda. Microsoft bu atılımlara karşı nasıl bir hazırlık yapacak ve kullanıcılara neler sunacak bilinmese de rekabeti iyice kızdıracağı kesin.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir