Sınırlı Sayıda Galaxy S7 Edge Batman Cihazı Türkiye’ye Gelecek. Sınırlı Sayıda Galaxy S7 Edge Batman Cihazı Türkiye’ye Gelecek.
3.5
Amiral gemileri arasında en güncel ve en bilinen markalardan olan Samsung Galaxy S7 Edge cihazının batman temalı cihazı Türkiye için sınırlı sayıda piyasa girecek.... Sınırlı Sayıda Galaxy S7 Edge Batman Cihazı Türkiye’ye Gelecek.

Amiral gemileri arasında en güncel ve en bilinen markalardan olan Samsung Galaxy S7 Edge cihazının batman temalı cihazı Türkiye için sınırlı sayıda piyasa girecek. Tutkulu takipçiler, ellerini hızlı tutmaları gerekiyor!

Akıllı telefon piyasasının en önemli devlerinden olan Samsung, ürettiği çok çeşitli cihazları ile biliniyor. Artık bu ürettiği cihazlar için ayrıca görüşün ile alakalı sürümlerde bulunacağını açıklayan Samsung, buna örnek olarak Galaxy S7 Edge cihazı için Batman temalı sürümünü ortaya çıkardı.

Özellikleri tamamen aynı olan bu ürün, sadece dış kaplamasında batman teması bulunuyor. Bu batman tutkunları için oldukça ilgi çekici olarak karşılanıyor. Oldukça şık olan bu ürün, yurt dışında belli yerlerde satılmayı planlanırken, ülkemize de sınırlı sayıda gönderim olacağı söyleniyor. Ancak tabi ki fiyat farklılıkları da söz konusu!

Samsung’un normal olarak sattığı Galaxy S7 Edge cihazı 3370 TL iken, Batman temalı Galaxy S7 Edge cihazı 4200 TL civarında satılması planlanıyor. Ayrıca kutu içerisinde batman severler için oldukça güzel aksesuarlar ve kılıflarda bulunuyor.

Bu kadar fiyata bu cihaz değer mi? Bizce değer, çünkü içerisinde Gear VR ile gelen cihaz; gündemin en önemli teknolojisini size hem gösterişli hem de kaliteli bir marka ile sunuyor. Ama batman tutkunu birisi değilseniz; standart olan ürünü almak sizin için daha mantıklı olacaktır.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir