Samsung Galaxy Note 7 Fiyatı İçin Yeni Bir İddia Ortaya Atıldı Samsung Galaxy Note 7 Fiyatı İçin Yeni Bir İddia Ortaya Atıldı
4.5
Güney Kore teknoloji devi Samsung, önümüzdeki aylarda piyasaya süreceği Galaxy Note 7 için belirlediği fiyatlar sızdırıldı.  Merakla beklenen modelin fiyatı alt-orta düzey bütçesi olan... Samsung Galaxy Note 7 Fiyatı İçin Yeni Bir İddia Ortaya Atıldı

Güney Kore teknoloji devi Samsung, önümüzdeki aylarda piyasaya süreceği Galaxy Note 7 için belirlediği fiyatlar sızdırıldı.  Merakla beklenen modelin fiyatı alt-orta düzey bütçesi olan kesimi oldukça zorlayacak gibi.

Samsung firmasının Ağustos ayında tanıtımını yapıp piyasaya süreceği Note 7 üst klasman modeli için fiyat belirlendi. Yeni model için isim, özellik ve çıkış tarihi ile ilgili bilgiler kesinleştikten sonra gözler Note 7 modelinin fiyatının ne olacağına çevrilmişti.

SamMobile firmasının haberine göre Galaxy Note 7 fiyatı kesinleşti. Sitenin aktardığı bilgiye göre Galaxy Note 7, 849 Euro fiyatla gelecek.

Bir önceki elit model olan Samsung Galaxy S7 ülkemize 799 Euro üzerinden satışa sunulmuştu. (yaklaşık 3300 TL) 849 Euro fiyatıyla piyasaya sürülecek olan Note 7 için ülkemizde beklenen fiyatın 3500 TL ve az üzerinde olacağı düşünülüyor. Son dönemde bilindiği üzere TRT bandrolü adıyla yeni vergiler telefon piyasasına getirilmişti.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir