RAM Canavarı LeEco SD 823 İşlemcili Cihaz Üretiyor RAM Canavarı LeEco SD 823 İşlemcili Cihaz Üretiyor
Çin kökenli telefon üreticisi LeEco yok artık denecek seviyede akıllı telefon üretmeye ve duyurmayı planlıyor. LeEco Max Pro 2 cihazındaki gibi bu akıllı telefonda... RAM Canavarı LeEco SD 823 İşlemcili Cihaz Üretiyor

Çin kökenli telefon üreticisi LeEco yok artık denecek seviyede akıllı telefon üretmeye ve duyurmayı planlıyor. LeEco Max Pro 2 cihazındaki gibi bu akıllı telefonda da 8 GB RAM bulunması planlanıyor.

Şu anlık cihazın ismi hakkında bir bilgi bulunmuyor. Ancak yapılan duyurular ve görüntülere göre cihaz için önemli bilgiler mevcut. Cihaz üzerinde 8 GB RAM bulunması, kullanıcılar için oldukça ilgi çekici olarak karşılansa da tek özelliği bu değil! Cihaz üzerinde daha hiç kullanılmamış Snapdragon 823 işlemci bulunacak. Daha yayınlanmamış olan bu işlemci bazı kaynaklara göre Snapdragon 821 olarak da geçiyor.

LeEco-Le-Max-2 (1)

Cihaz 29 Hazirandaki LeEco şirketinin düzenlediği lansman’da tanıtımı olacak. Firma bu ürün hakkında pek bir şey söylemese de internet üzerinden çeşitli bilgilere ulaşıldığı biliniyor. İşte LeEco yeni cihazının özellikleri:

  • Cihaz üzerinde tam kullanılabilir 8 GB RAM bulunuyor. 32 GB depolamadan fazlası geleceği düşünülen cihaz için SD cart desteği olması bekleniyor.
  • Cihaz için daha çıkmamış olan Snapdragon 823 işlemci tercih edilecek. İşlemci şuan daha çıkmadığı için ismi 821 olarak da gelebilir.
  • Arkada 25 MP gücünde kameraya sahip olması beklenen cihaz, ön tarafta ise 8 MP veya 12 MP bir kamera bekleniyor.
  • İşletim sistemi olarak ise Android 6.0.1 sürümü kullanılması beklenen cihaz için güncelleme desteği bilgisi mevcut değil.

Cihaz fiyatı olarak 455 dolar etiket fiyatı biçilmiş olduğunu da söyleyelim.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir