Orta Seviyede LG K Serisine Yeni Üye Geliyor Orta Seviyede LG K Serisine Yeni Üye Geliyor
Akıllı telefon pazarında son günlerde önemli gelişmeler olmuş ve birçok marka bu dönemki amiral gemilerini sunmuştu. Hatta bazı markalar önümüzdeki birkaç ay için bile... Orta Seviyede LG K Serisine Yeni Üye Geliyor

Akıllı telefon pazarında son günlerde önemli gelişmeler olmuş ve birçok marka bu dönemki amiral gemilerini sunmuştu. Hatta bazı markalar önümüzdeki birkaç ay için bile yaptığı planları açıkladı.

Ülkemizde her ne kadar amiral gemisi telefonlar çok tercih ediliyormuş gibi görünse de aslında en çok talep orta segmentli telefonlar üzerinde oluyor. Uygun yollu telefonların eksik özellikleri, insanları kaçırırken; amiral gemisi cihazların yüksek fiyatı da aynı şekilde insanları korkutuyor.

LG markasının orta Segmentli telefonları sunduğu LG K ailesine yeni bir üye ile ilgili haberler mevcut! Önemli bir kaynak olan GeekBench test veritabanı üzerinde ortaya çıkan yeni bir LG K serisi model ortaya çıktığı görünüyor. LG K557 model numarasına sahip olan cihaz, şirketin son zamanlarda üzerinde çalıştığı 3 farklı cihazdan birisi olarak biliniyor.

lg k geekbench

LG K557 Bizim İçin Neler Vaat Ediyor?

Testler ve bazı tahminler ile cihaz üzerinde kullanılacak olan işlemcinin Snapdragon 616 olması bekleniyor. Bu şuan değişebilecek bir parametre olup, cihaz üzerinde 8 çekirdekli bir işlemci olduğu biliniyor.

Cihazda günümüz ihtiyaçlarını ucu ucuna karşılayacak olan 2 GB RAM bulunuyor. Bu en azından 3 GB seviyesine çıkartılsaydı, önemli bir çıkış yakalamış olabilirlerdi. Cihaz Geekbench sitesi üzerinde tek çekirdek işleminde 537 puana sahip olurken; çoklu çekirdek işleminde 2832 puan aldığı gözüküyor. Yakın zamanda ortaya çıkacak olan bu ürün, Operatörler aracılığı ile ülkemize gelmesi bekleniyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir