Mayıs Ayının En Performanslı 10 Telefonu Mayıs Ayının En Performanslı 10 Telefonu
3.5
Akıllı telefon devlerinin gün geçtikçe sayılarının artması ve piyasada yeni markaların ortaya çıkması ile yüzlerce yeni telefon modeli ortaya çıkıyor. Tartışmasız en iyi banchmark... Mayıs Ayının En Performanslı 10 Telefonu

Akıllı telefon devlerinin gün geçtikçe sayılarının artması ve piyasada yeni markaların ortaya çıkması ile yüzlerce yeni telefon modeli ortaya çıkıyor. Tartışmasız en iyi banchmark hizmetlerinden olan Antutu, mayıs ayı için en iyi 10 telefon modelini yayınladı!

Akıllı telefon devlerinin en çok üzerlerinde durduğu amiral gemileri, bu sıralama içerisinde hayal edeceğinizden farklı bir yer kapmış gibi görünüyor. Artık teknoloji çok iler düzeye gelmiş vebirçok farklı marka bu sıralama içerisinde bilindik markaları geride bırakmayı başarmış gibi görünüyor.

Bu banchmark sıralamasının en başında Vivo Xplay 5 elite cihazı 138 Bin puanla bulunuyor. Hemen ardından ise LeEco Max 2 cihazı takip ediyor. Evet sizde fark etmişsinizdir ki ilk iki sırada bildiğimiz popüler markalar bulunmuyor. Ancak 3. Sırada Lenovo ZUK Z2 Pro ile tanındık bir markayla karşılaşıyoruz.

Bu sıralamanın hemen ardından Xiaomi 5 geliyor. Sonunda Samsung markasının Galaxy S7 Edge cihazını 5. Sırada bulunuyoruz. Liste sizin de gördüğünüz üzere bu şekilde devam ediyor. Ama burada dikkat edilecek şey tabi ki sadece performans puanı değil. Çünkü vereceğiniz fiyata karşılık bunların yanında bazı tercih edilmesi gereken özelliklerde bulunuyor.

Keza İphone cihazları bu sıralamada 6. Ve 7. Sıralamada yer alsa da sunduğu diğer özellikler ile 1. Ve 2. Sıralamadaki telefonlardan daha çok kitleye hitap edeceğini tahmin edebiliyoruz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir