Mafia 3 Sistem Gereksinimleri Şaşırttı Mafia 3 Sistem Gereksinimleri Şaşırttı
3.5
Alanının tek oyunu olarak bilinen Mafia oyunu serisi, gerek farklı oynanış yapısı gerekse de daha önce benzerine pek rastlanılmayan bir hikayeye sahip olmasıyla beraber... Mafia 3 Sistem Gereksinimleri Şaşırttı

Alanının tek oyunu olarak bilinen Mafia oyunu serisi, gerek farklı oynanış yapısı gerekse de daha önce benzerine pek rastlanılmayan bir hikayeye sahip olmasıyla beraber kısa süre içerisinde kendisine hatırı sayılır bir hayran kitlesi oluşturmayı da başardı.

İlk oyununda istenen başarıyı yakalayamadığı düşünülse de ikinci oyunda ortaya konulan grafikler ve mafya yaşamının gerçekçi hikayesini yansıtmasıyla beraber bir anda Mafia serisi de efsane oyunlar arasındaki yerini almıştı. Elde edilen bu başarı sayesinde oyunun devam serilerinin de gelmesine karar verildi. Nitekim geçtiğimiz aylarda 2K Games Mafia 3 için hazırlıkların başladığını belirtmişti. Sıkı bir çalışma döneminden sonra ise artık

Mafia 3 oyunu için Gereksinimleri Oldukça Makul

Çıkışına sadece 5 ay kaldığı bilinen Mafia 3, için dün itibariyle sistem gereksinimleri de açıklandı. Açıklanan sistem gereksinimleri ise son dönem oyunlarına göre oldukça düşük olmasıyla dikkat çekti. Bu durum oyunun grafiklerinin düşük olması anlamına mı gelecek yoksa oyunda beklenen kalite gelmeyecek mi sorunlarını da akla getirdi. Fakat bu konuda henüz 2K Games’in pek bir açıklaması olmadığını da söyleyelim.

Açıklanan sistem gereksinimlerinden ise minimum düzeyde 4 GB Ram ve ekran kartı olarak da Nvidia GTX 650 serisi ve AMD Radeon 6750 olmasıyla bir hayli dikkat çekti.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir