LG Yeni Modeli V20 İle Piyasalara Renk Getirecek LG Yeni Modeli V20 İle Piyasalara Renk Getirecek
3
Özellikle tasarım ve yenilikçi özellikleriyle bilinen LG firması geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü V10 modelinden sonra sil baştan yenilenerek V20 modelini kullanıcıları ile buluşturmaya hazırlanıyor.... LG Yeni Modeli V20 İle Piyasalara Renk Getirecek

Özellikle tasarım ve yenilikçi özellikleriyle bilinen LG firması geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü V10 modelinden sonra sil baştan yenilenerek V20 modelini kullanıcıları ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Güney Kore merkezli teknoloji haber sitelerinin verdiği bilgilere göre LG firması V10 modelinin devamı olarak V11 veya V20 adıyla piyasalara getireceği yeni bir model üzerinde çalışmalarını hızlandırdı. Güvenilir kaynaklardan edinilen bilgilere göre LG V20 modelini Eylül ayında gerçekleştirilecek IFA 2016 etkinliğinde tanıtacak. Modelin piyasalara giriş tarihi olarak ise Ekim 2016 tarihi olarak düşünülüyor.

lg v20

LG G5 modeli ile beklenen ilgiyi göremeyen firma, özellikle Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 7 modeline rekabet açısından yüksek özelliklere sahip bir modeli rekabet açısından aynı dönemde tanıtma amacında. Özellikle tasarım ve teknik özellikler konusunda oldukça farklılıkların beklendiği model için detaylı bilgi verilmedi.

V20’de çift ekran ve çift kamera kullanımı devam edecektir. Telefonun işlemci biriminde Snapdragon 820 ya da Snapdragon 821’i görebiliriz. 6GB RAM ile piyasalara giriş yapması beklenen V20 modeli için bilgiler geldikçe haberimizde paylaşacağız.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir