LG G FLex 2 için Marshmallow Güncellemesi Geldi LG G FLex 2 için Marshmallow Güncellemesi Geldi
Akıllı telefon üreticileri, Android N ile ilgili haberlerin arttığı şu günlerde, geride kalmamak adına marshmallow güncellemelerini vermeye başladı. LG G FLex 2 Android 6.0.1... LG G FLex 2 için Marshmallow Güncellemesi Geldi

Akıllı telefon üreticileri, Android N ile ilgili haberlerin arttığı şu günlerde, geride kalmamak adına marshmallow güncellemelerini vermeye başladı. LG G FLex 2 Android 6.0.1 güncellemesi yayınlanmaya başlandı!

Kavisli bir yapıya sahip olan LG G FLex 2 cihazı, Android 5 sürümü ile kullanıcılara sunulmuş orta seviyeli bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor. LG bu telefon için verdiği güncelleme sözünü şu günler içerisinde tuttuğunu gösterdi ve Android 6.0.1 güncellemesi bu telefon için şuan kullanılabilir durumda.

LG G FLex 2 Özellikleri neler?

6.0.1 Android güncellemesine sahip olan LG G FLex 2, Snapdragon 810 işlemcisine sahip olup oldukça güçlü bir cihaz olduğunu görüyoruz. Ancak diğer özellikleri; piyasada ki amiral gemileriyle baş etmesini zorlaştırdığını söyleyebiliriz. 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya sahip olan bu cihaz 5.5 inç boyutlarında ve kavisli bir yapıya sahip.

lg-g-flex-2_android-60

Marshmallow Güncellemesi LG G FLex 2 Neler Katıyor?

En başta cihaza şuan sadece Kore için güncelleme geldiğini hatırlatmakta büyük fayda var. Dünya geneline 1 hafta içerisinde bu güncellemenin paylaşılacağı düşünülüyor. Bu güncelleme ile LG G FLex 2 cihazına LG UX arayüzü gelmiş olacak. Ayrıca uygulama izinlerini yönetme seçeneği de bilindik özelliklerden birisi.

Bu özelliklerin yanında Doze modu ile büyük bir performans gelişmesi ve pil tasarrufu kullanıcılara sunuluyor. Şu sıralar 1.150 TL fiyatı üzerinden satılan LG G FLex 2 ürünü, bu fiyata alınabilecek ürünler arasında görmek mümkün.

 

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir