iPhone 7 EarPods Kulaklığı Lightning Bağlantısı İle Geliyor iPhone 7 EarPods Kulaklığı Lightning Bağlantısı İle Geliyor
3.5
Apple‘ın Eylül ayında tanıtımını yapıp piyasalara sürecek olduğu tavan model iPhone 7 modeli kutusunda EarPods kulaklık Lightning bağlantısı ile birlikte gelecek.Her gün iPhone 7... iPhone 7 EarPods Kulaklığı Lightning Bağlantısı İle Geliyor

Apple‘ın Eylül ayında tanıtımını yapıp piyasalara sürecek olduğu tavan model iPhone 7 modeli kutusunda EarPods kulaklık Lightning bağlantısı ile birlikte gelecek.Her gün iPhone 7 modeline ait yeni bilgiler servis edilmekte ve tanıtım zamanı yaklaştıkça bu bilgilerin gerçeklik oranı yükselmekte.

Modele ait tasarımların ve görüntülerin sızdırılmasından sonra iPhone 7 modelinde kullanılacak kulaklık için de güvenilir kaynaklar tarafından büyük bir iddia ortaya atıldı. Artık eski model 3,5mm kulaklık girişinin yer aldığı kulaklık modellerine veda edeceğiz. Bunun yerini lightning bağlantı özelliğine sahip EarPods kulaklıklar alacak.

iphone-7-earpods kulaklık

Apple iPhone 6S modellerinden sonra 3.5mm kulaklık girişini kaldıracağı haberleri bir süredir gündemde gezinirken konu ile ilgili en gerçekçi haber önceki gün yapıldı. Lightning girişli kulaklık pazarının oluşmasına çanak tutacak olan Apple’ın, iPhone 7’nin kutu içerisine Lightning bağlantıya sahip EarPods kulaklık koyması bekleniyordu. Bugün ise iPhone 7’nin kutusundan çıkacak EarPods kulaklıklar görüntülendi. Detaylara bakıldığında bir çok değişiklikler söz konusu.

EarPods kulaklıklara baktığımızda; kulaklıkların yapısında Lightning bağlantısından başka bir değişikliğin olmadığını söyleyebiliriz. Lightning girişi sayesinde yüksek çözünürlüklü müzik deneyimi sunulacağı için EarPods’un sürücülerinde iyileştirimeler yapılacağını düşünüyoruz.

EarPods‘ların Lightning bağlantısı ile çalışması, iPhone 7 ile sahte kulaklık devrinin kapacağının sinyallerini veriyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir