Game of Thrones’un Hodor’u Gündem Oldu Game of Thrones’un Hodor’u Gündem Oldu
Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones, geçtiğimiz ay yeni sezonu ile yayına girmişti. 1 yıl boyunca merakla beklenen yeni bölümleriyle... Game of Thrones’un Hodor’u Gündem Oldu

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones, geçtiğimiz ay yeni sezonu ile yayına girmişti. 1 yıl boyunca merakla beklenen yeni bölümleriyle hali hazırda yayın hayatına başlayan Game of Thrones, dizide yaşanan gelişmelerle beraber hayranlarını da merak içerisinde bıraktı.

Dizinin ana karakterleri arasında yaşanan gelişmeler, savaşın yeni seyri, Snow’un ölmemesi derken yayınlanan son bölümde ise Hodor karakteri diziye veda etti. Yine dizinin baş rollerinden biri olan Hodor karakterinin senaryo gereği öldüğü bölüm ise yine en çok ilgi gösterilen bölümlerden biri oldu.

Hodor Kapı Tutacakları İçin Destek

Dizinin karakterlerinden biri olan Hodor’un ölüm sahnesinde ise yer alan kapı detayı sosyal medyanın gündemine oturdu. Dizide yer alan ak gezenleri engellemek için tahta bir kapıyı tutan ve aslında karakterin sadece Hodor ifadesini kullanmasının da bu nedene bağlı olmasının ortaya çıkan Hodor’un ortaya çıkan geçmişi ise dizinin hayranlarını epey bir etkiledi. Öyle ki kapıyı tutarken ölen Hodor karakteri için Tony Wang isimli bir girişimci kapı tutacağı tasarımı yaptı. Kapı tutacağının model çizimleri ise hemen Kickstarter destek sitesinde yayınlandı. Şimdiden 40 bin dolar destek rakamına ulaşan kapı tutacağı tasarımları kısa süre içerisinde ise satışa sunulacak. Ülkemizde de bu furya yayılır mı bilinmez ama Amerika için yeni kapı tutacaklarının bir hayli satılacağı kesin.  

 

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir