Galaxy Note 7 İçin Resmi Bilgiler Mevcut! Galaxy Note 7 İçin Resmi Bilgiler Mevcut!
Samsung markasının son birkaç aydır üzerine durduğu ve medyanın çok konuştuğu Galaxy Note 7 cihazı için resmi ve önemli bir haber mevcut! Son zamanlarda... Galaxy Note 7 İçin Resmi Bilgiler Mevcut!

Samsung markasının son birkaç aydır üzerine durduğu ve medyanın çok konuştuğu Galaxy Note 7 cihazı için resmi ve önemli bir haber mevcut!

Son zamanlarda çokça konuşulan Galaxy Note 7 modeli için önemli haberler mevcut! Galaxy Note 7 için birçok görsel ve haber paylaşılmıştı. Son bilinen haberlere göre Galaxy Note 7 cihazının edge ekranına sahip olan modelinin bulunacağı idi! Ancak Samsung’un sitesinden alınan bilgiye göre Galaxy Note 7 için normal ekrana sahip modelde gelecek.

Yapılan araştırmalar ve takipler sonucu Samsung sitesinde yayınlanan SM-N930F kodlu telefon, Galaxy Note 7 cihazının edge olmayan ekranına sahip modelini temsil ettiği anlaşılıyor. Geçen seneye göre alınan kararlara göre bu model için birkaç tahminde bulunuyor.

Samsung Galaxy Note 7 için şu anlık iki alternatifin olduğu biliniyor. Teknik özelliklere geçmeden bu modeller üzerinde SPen de ekleneceği bilinen bilgilerden birisi. Cihaz boyutu olarak ise 5.7 inç ile 5.8 inç arasında bir tahmin söz konusu. Bu boyutlardaki ekran 2K Super AMOLED kalitesinde bulunacak.

Galaxy Note 7 cihazında Samsung tarafından üretilen Exynos 8890 çipset işlemci bulunuyor. Kameralarını da kendisi üreten Samsung, cihazlarında tam hakimiyeti yakaladığını görebiliyoruz. Kesin olmasa da cihaz 6 GB RAM ile geleceği düşünülüyor. Ancak en kötü ihtimal olarak 4 GB RAM ile gelmesi bile yeterli olacaktır. Galaxy Note 7 hakkındaki tüm bilgileri yaklaşık 1 ay içerisinde gerçek kaynağından duyacağız.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir