Deus Ex: Mankind Divided Çıkmadan Square Enix Bir Müjde Daha Verdi Deus Ex: Mankind Divided Çıkmadan Square Enix Bir Müjde Daha Verdi
2.5
İlk açıklamayla beraber 2016 yılının Ağustos ayında piyasaya çıkacağı belirtilen Deus Ex: Mankind Divided serinin hayranlarını bir hayli sevindirmişti. Oraya çıkan görselleri ve yapılan... Deus Ex: Mankind Divided Çıkmadan Square Enix Bir Müjde Daha Verdi

İlk açıklamayla beraber 2016 yılının Ağustos ayında piyasaya çıkacağı belirtilen Deus Ex: Mankind Divided serinin hayranlarını bir hayli sevindirmişti. Oraya çıkan görselleri ve yapılan bilgilendirme açıklamalarıyla beraber beklentileri de oldukça arttıran oyunun var olan hikaye ile devam edeceği de ortaya çıkmıştı.

Bir önceki oyunun iki sene sonrasını konu alacak olan yeni Deus Ex: Mankind Divided oyunu ile grafiksel açıdan da oyun alanında başka bir boyuta geçileceği iddia edilmişti. Tüm bu açıklamalarla beraber büyük bir merakla beklenen serinin yeni oyunu hakkında ise dün ilginç bir açıklama geldi.

Square Enix Bir Sürpriz Daha Verebilir

Square Enix ve Eidos tarafından ilginç bir açıklama geldi. Yeni oyunun 23 Ağustos tarihinde piyasaya sürülmesi beklenirken Square Enix ve Eidos 8 Haziran’da yani E3 Fuarında yeni bir Deus Ex projesi duyuracaklarını açıkladı.

Henüz son oyun piyasaya sürülmeden bu tip bir açıklama yapılması ise kafaları karıştırdı. Acaba Square Enix bir Deus Ex oyunu daha mı çıkaracağını duyuracak yoksa zaten yeni bir oyun çalışması olduğu için bu farklı bir alanda geçerli olan projemi olacak bilinmiyor. Fakat konu hakkında otorite olmuş kesimlerin yaptıkları yorumlara göre ya yeni oyun için ek paket tarzı bir proje söz konusu ya da oyun sinema sektörüne adım atacak.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir