Çift Kameralı Galaxy S8’den Yeni Haber Var! Çift Kameralı Galaxy S8’den Yeni Haber Var!
Akıllı telefon piyasasında büyük pastaya sahip olan Samsung, amiral gemisi telefonları için hız kesmeden çalışmalara devam ettiğini görüyoruz. Bunlardan biri olan Galaxy S8 modeli... Çift Kameralı Galaxy S8’den Yeni Haber Var!

Akıllı telefon piyasasında büyük pastaya sahip olan Samsung, amiral gemisi telefonları için hız kesmeden çalışmalara devam ettiğini görüyoruz. Bunlardan biri olan Galaxy S8 modeli için önemli haberler mevcut! Muhteşem bir ekrana ve iki arka kameraya sahip olacak model, klasmanında büyük fark yaratacak!

Çin kaynaklarından alınan bilgiye göre Samsung Galaxy S8 cihazı için güzel iki yenilik üzerinde çalışıyor. Bunlardan biri olan çift arka kamera özelliği, derinlik anlamında önemli işler yapacağa benziyor. Ayrıca daha kaliteli görseller yakalamaya yardımcı olacak olan bu özellik, VR içinde önemli bir araç olarak görünüyor.

samsung-galaxy-s8-muhtesem-bir-ekrana-ve-cift-arka-kameraya-sahip-olacak-705x290

Galaxy S8 için yeni haberlerden bir başkası da ekran için geliyor. Samsung Galaxy S8 cihazı için ekran olarak 4K çözünürlüğüne sahip bir erken ile gelecek. Böylesine kaliteli bir ekran, diğer telefon üreticilerini kızdıracak olsa da dezavantajı da mevcut! Çünkü böylesine kaliteli bir ekran, bataryayı çok fazla zorlayarak hızlı bir şekilde şarjın bitmesine zorlayacaktır!

Galaxy S8 cihazında kullanılacak olan işlemci 10nm FinFET şeklinde üretilecek olması ve kullanılacak işlemci markasının Snapdragon 830 olması enerji tasarrufu sunacağını gösteriyor. Her ne kadar enerji kullanımı kısılsa da ekran için bu yeterli olmayacaktır. Samsung markasının bu duruma çözüm bulması adına en az 4000 mAh boyutlarında bir batarya ile beslemesi gerekiyor. Resmi bir açıklama gelmese de cihaz hakkında yayınlanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir