Asus Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max Modellerini Resmen Duyurdu Asus Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max Modellerini Resmen Duyurdu
3.5
Güçlü teknoloji firması Asus, bugün gerçekleştirdiği etkinlikle beraber Zenfone 3 serisine iki ürün daha kattı. Resmen tanıttığı Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max... Asus Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max Modellerini Resmen Duyurdu

Güçlü teknoloji firması Asus, bugün gerçekleştirdiği etkinlikle beraber Zenfone 3 serisine iki ürün daha kattı. Resmen tanıttığı Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max modelleri ile orta segmen akıllı telefon modelleri piyasasına giriş yaptı.

Asus Mayıs ayında düzenlediği Computex 2016 etkinliğiyle birlikte Asus Zenfone 3, Zenfone 3 Deluxe ve Zenfone 3 Ultra modellerini tanıtmıştı. İki ay sonrasında iki modelle birlikte bu aileyi genişleten Asus model serisini kısıtlı tutmak istemiyor.

Peki duyurusu yapılan Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max hangi özelliklere sahip?

zenfone 3 laser

Zenfone 2 Lazer modelinin devamı olan Zenfone 3 Lazer, arka tarafında 13 megapiksel çözünürlüğünde Sony IMX214 sensörün yer aldığı bir kamera barındırıyor. Asus’a özgüPixelMaster 3.0 teknolojisine yer verilen kameranın, ultra hızlı lazer otofokus sistemi sayesinde 0.03 saniye içerisinde odaklama yapabildiği belirtiliyor.

Metal gövde tasarımına ve 5.5 inç büyüklüğünde Full HD çözünürlükte2.5D kavisli ekrana sahip olan telefonda, 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı bulunuyor.

zenfone 3 max

Yüksek batarya kapasitesi ile öne çıkan Zenfone 3 Max modeli, yine metal bir gövde ile gelirken 5.2 inç büyüklüğünde 2.5D kavisli IPS ekrana ev sahipliği yapıyor. 3 GB RAM’e ve 32 GB dahili depolama alanına yer verilen telefonda, 4100 mAh kapasiteli batarya bulunuyor. Power Bank modu sayesinde, dilerseniz diğer telefonları şarj edebiliyorsunuz. Ayrıca, her iki modelde parmak izi okuyucu bulunuyor.

Asus Zenfone 3 Laser ve Zenfone 3 Max modellerinde hangi işlemcinin kullanılacağı henüz duyurulmadı. Telefonlarla ilgili ayrıntılı bilgilerin önümüzdeki günlerde Asus tarafından duyurulacağı belirtildi.

Aynı dönemde 5-6 tane farklı model satışını sürdüren Asus, bu seçimle birlikte ne kadar piyasada tutunabilir bilinemez ancak iki ay önce tanıtımını yaptığı 3 modelden istediği satış rakamını alamadığı firmaya yakın kaynaklarca belirtiliyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir