ASUS ZenFone 3 Deluxe İçin Kullanılacak İşlemci Belli Oldu ASUS ZenFone 3 Deluxe İçin Kullanılacak İşlemci Belli Oldu
Son 24 saat içerisinde yayınladığımız Snapdragon 821 işlemcisi haberinden sonra Asus, hiç zaman kaybetmeden ZenFone 3 Deluxe cihazı için önemli tanıtımını gerçekleştirdi. Bu sene... ASUS ZenFone 3 Deluxe İçin Kullanılacak İşlemci Belli Oldu

Son 24 saat içerisinde yayınladığımız Snapdragon 821 işlemcisi haberinden sonra Asus, hiç zaman kaybetmeden ZenFone 3 Deluxe cihazı için önemli tanıtımını gerçekleştirdi. Bu sene Zenfone 3 serisi Zenfone 2 gibi önemli bir ilgi göreceğe benziyor.

Zenfone 5 ve Zenfone 6 modelleri ile akıllı telefon sektöründe önemli bir yükselişe geçen Asus markası, hemen ardından Zenfone 2 standartını yakalayarak önemli bir cihaz ailesini piyasaya sürmüştü. Yayınladığı ve önündeki 2 çeyrekte önemli işler yapmayı başaran Zenfone 2 ailesi artık yerini Zenfone 3 ile daha yeni teknolojiye sahip bir cihaz ailesine bırakacağı açıklandı.

ASUS ZenFone 3 Deluxe Çığır Açıyor!

Zenfone 3 Ailesinin amiral gemisi olarak adlandırılacak modeli; ASUS ZenFone 3 Deluxe için önemli bir haber mevcut! Asus tarafından yapılan lansman ile ZenFone 3 Deluxe cihazı üzerinde daha dün yayınlanan Snapdragon 821 yeni nesil işlemci bulunacağı açıklandı. Şu ana kadar bu işlemciyi kullanacak telefon sayısı, bilinen verilere göre 2 olarak görünüyor.

ASUS ZenFone 3 Deluxe Alt modelleri

ASUS ZenFone 3 Deluxe cihazı için 3 farklı seçenek olduğunu en başta hatırlatalım. Snapdragon 821 işlemcisi ile gelen cihaz için; 6 GB RAM ve 256 GB UFS 2.0 teknolojisine sahip depolama alanı bulunuyor.

Ayrıca Snapdragon 820 işlemcili ara sürümü bulunacak olan cihazın; 4 GB RAM ve 32 GB Depolama  ve 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bulunacağı biliniyor. Bu modeller arasında tercih yaparkan önemli fiyat değişiklikleri olması bekleniyor. Özellikle SD 821 işlemcisine sahip olan model, biraz tuzlu olabilir.

 

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir