Samsung Gear Fit 2 İle Gear IconX Ürünlerini Tanıttı Samsung Gear Fit 2 İle Gear IconX Ürünlerini Tanıttı
3
Samsung sağlıklı yaşam için giyilebilir teknoloji ürünlerinde yenilikler getirmeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı Gear Fit 2 bilekliği ile IconX kulaklık... Samsung Gear Fit 2 İle Gear IconX Ürünlerini Tanıttı

Samsung sağlıklı yaşam için giyilebilir teknoloji ürünlerinde yenilikler getirmeye devam ediyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde tanıtımını yaptığı Gear Fit 2 bilekliği ile IconX kulaklık ürününü fitness takibi için kullanılmak üzere resmen tanıttı.

Son zamanlarda Samsung firmasının yeni bir bileklik üzerinde çalıştığı firmaya yakın isimler tarafından belirtilmişti. Öyle ki Gear Fit 2 adındaki bileklik ile kablosuz kulaklık olan Gear IconX görüntüleri geçtiğimiz ay internete sızdırılmıştı. Fitness programı takibi açısından kullanıma sunulmak üzere üretilen ürünlerin tanıtımını Samsung resmi olarak duyurdu.

Ayrıca Gear Fit 2 GPS takibiyle ve kalp atışı monitörizasyon özellikleri ile üretilmiş. Ürünün kullanıcıları gün içinde ne kadar yol yürüdüklerini de bu cihazla takip edebilecekler. Bilekliğin ekranı amoled özellikli ve 1,5 inç boyutuna sahip. Daha önce üretilen ilk akıllı bileklik modeline göre daha ince ve şık tasarıma sahip olan Gear Fit 2 eleştirmenlerden tam not almayı başardı.

Gear Fit 2 1 GHz çift çekirdek barındıran işlemci, 4 GB RAM ve 200mAh batarya özellikleriyle oldukça güçlü donanıma sahip.

Tek başına kullanıldığında müzik oynatıcısı görevini de üstlenen Gear IconX kulağa takıldığı an otomatik olarak aktif oluyor. IconX hız, katedilen mesafe ve kalp atışlarının sayısı gibi verileri de toplayarak fitness takibi için de kullanılabilir.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir