Mi Band 2 Sonunda Piyasaya Çıktı Mi Band 2 Sonunda Piyasaya Çıktı
3.5
Son dönemde akıllı cihazların yanı sıra giyilebilir cihaz teknolojileri de gündem oldu. İlk olarak akıllı gözlükler daha sonra saatler derken şimdilerde de akıllı bileklikler... Mi Band 2 Sonunda Piyasaya Çıktı

Son dönemde akıllı cihazların yanı sıra giyilebilir cihaz teknolojileri de gündem oldu. İlk olarak akıllı gözlükler daha sonra saatler derken şimdilerde de akıllı bileklikler piyasaya sürülmeye başlandı. Bu alanda en çok merak edilen cihazlardan birisi de Mi Band’ın yeni temsilcisi Mi Band 2 oldu. Xiaomi firması tarafından ilk serisi bir hayli satılan Mi Band’ın yeni serisi de onunda piyasaya sürüldü.

OLED Ekran İle Net görüntü

Mi Band 2’nin en beğenilen özelliklerinden biri ise ekran teknolojisi oldu. Yoğu ışık altında bile net görüntü sunan OLED ekrana sahip olan Mi Band 2 bu sayede yüksek çözünürlük desteği de sunuyor. Bununla beraber telefona gelen bildirileri de artık OLED ekranda görüntüleyebileceksiniz.

20 Gün Bekleme Süresi İle Oldukça İddialı

Ekran teknolojisinin dışında Mi Band 2 ile beraber gelen en büyük yeniliklerden birisi de bekleme süresi. Kablosuz bağlantı ile doğrudan telefonlarınızla eşleşebilen Mi Band 2 ürününün bekleme süresi ise alanında çok fazla rastlanmayan türden. Zira bekleme süresinin 20 gün olarak bildirildiğini belirtelim. Tabi artık akıllı bilekliklerde standart özellikler olarak kabul edilen kalp atış hızı göstergesi ve uyku kalitesi durumu gibi özelliklerde Mi Band 2 serisinde yer alacak. Şimdilerde piyasaya sürülmüş olan bileklerin fiyatı ise 40 dolar olarak belirlenmiş.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir