Bose Üst Düzey Wireless Kulaklıkları Satışa Sundu Bose Üst Düzey Wireless Kulaklıkları Satışa Sundu
3.5
Teknolojinin gün geçtikçe önem kazanması ve bu doğrultuda sürekli gelişim kazanması üzerine birçok donanım ve çevre birimleri üzerine farklı ürünler piyasaya çıkmakta. Bunlardan biri... Bose Üst Düzey Wireless Kulaklıkları Satışa Sundu

Teknolojinin gün geçtikçe önem kazanması ve bu doğrultuda sürekli gelişim kazanması üzerine birçok donanım ve çevre birimleri üzerine farklı ürünler piyasaya çıkmakta. Bunlardan biri de kulaklık ve benzeri ses sistemlerine ait ürünlerin oldukça gelişme göstermesi üzerinedir

Bu konuda bir dünya markası haline gelen ve ses sistemleri üzerine profesyonel çözümler sunan Bose markası, üst sınıf teknolojisine ait yeni ürünü ile hem ses yalıtımını hem de gürültü engelleyici özel filtreye sahip ürünü olan QuietComfort serisine ait ürünün kablosuz (Wireless) modelini piyasaya sürdü.

Özellikle telefon üretici markalarının kablosuz kulak-içi kulaklık üretimlerinden sonra harekete geçen büyük kulaklık üretici firmalarından biri olan Bose, buna karşılık olarak yüksek ses kalitesi ve gürültü engelleyici özel yapısı ile donatılmış yeni ürününü kullanıcılarının beğenisine sundu.

BOSE QUIETCOMFORT WIRELESS’İN FİYATI

QuietComfort serisinin revize edilmiş hali olan Bose QuietComfort 35 serisinin birçok özellikle geldiği, bu özellikler içerisinde en çok dikkat çeken Wireless, yüksek ses kalitesi ve gürültü engelleyici filtreleme sisteminin bulunması şimdiden kullanıcılar için heyecan uyandırıcı bir durum haline gelmiş bulunmakta. 20 saatlik bir pil süresine sahip olan yeni ürünün fiyatı ise 350 dolar etiket fiyatı ile mağazalardaki yerini almış bulunmakta. Üstün teknolojinin nimetlerinden faydalanan yeni cihaz hem kalite hem de sağlamlık konusunda birçok büyük markayı geride bıraktı diyebiliriz. Modern ve şık görünümü ile de fiyatı oldukça geride bırakan bir ürün.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir