Bose QuietComfort 35 Wireless Kulaklığı Tanıtıldı! Bose QuietComfort 35 Wireless Kulaklığı Tanıtıldı!
3.5
Teknolojik aletlerin günümüzde yeni modelleri ve özelliklere kavuşması ile onlarca hatta yüzlerce farklı varyasyonda ürün ortaya çıkıyor. Birçok popüler markanın yanında sadece bir alan... Bose QuietComfort 35 Wireless Kulaklığı Tanıtıldı!

Teknolojik aletlerin günümüzde yeni modelleri ve özelliklere kavuşması ile onlarca hatta yüzlerce farklı varyasyonda ürün ortaya çıkıyor. Birçok popüler markanın yanında sadece bir alan üzerinde uğraşan teknoloji markaları kaliteli sonuçlar üretebiliyor. İşte bunlardan bir tanesi de Bose markası ve ses sistemleri üzerine çıkardığı ürünler söylenebilir.

Bose firması, kullandığımız akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve diğer akıllı cihazlarda rahatlıkla kullanabileceğimiz evrensel kulaklıklar üreterek kaliteyi ve üst düzey performansı bizlere sunuyor. Son çıkardığı ürün ile Bose firması; gürültü engelleyici filtre özelliği ile üst düzey bir cihaz ortaya çıkardığını söylemek mümkün. Ayrıca bu cihaz üzerinde ses yalıtımı ve yüksek seste bozulmadan artan kalite özellikleri de bulunuyor. 20 saat boyunca aktif kalan cihaz, ortalama olarak 2 ve 3 günlük bir kullanım deneyimi sunuyor.

Akıllı cihaz üreticileri, ürettikleri teknolojilerin yanında kulaklık piyasasına da yavaştan el attığı için, birçok üst düzey ses cihazları üreten firma, ürünleri için kaliteyi ve beklentiyi üst düzeye çıkartarak pazardaki payını garantiye almış gibi görünüyor. Bose firması QuietComfort 35 ürünü ile bu kaliteli özellikleri size 350 dolar etiketi üzerinden sunmayı planlıyor.

QuietComfort 35 fiyatı biraz pahalı gelebilir, ancak bu ürün her kulaklık ihtiyacı olan birey için değil, daha çok konforu ve rahatlığı arayan insanlar için özel bir ürün olduğunu hatırlatmakta fayda var. QuietComfort 35 ürünü wirelles ile birçok sporcu için ve günlük hayatta rahat kullanıma erişmek isteyen bireyler için tercih edilecek bir ürün olarak görünüyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir