Asus’un Teknolojik Akıllı Saati Zenwatch 2 Özellikleri Asus’un Teknolojik Akıllı Saati Zenwatch 2 Özellikleri
3.5
Asus son yılların çok atik bir teknolojisine sahip. Asus sayesinde kullanıcılar rahat ve teknoloji açısından güçlü telefonlar kullanmaya başladı. Akıllı Saat Modelleri konusunda Asus... Asus’un Teknolojik Akıllı Saati Zenwatch 2 Özellikleri

Asus son yılların çok atik bir teknolojisine sahip. Asus sayesinde kullanıcılar rahat ve teknoloji açısından güçlü telefonlar kullanmaya başladı.

Akıllı Saat Modelleri konusunda Asus kendini yeniledi. Çok daha modern kapasiteye sahip telefon modelleri kendini gösteriyor. Asus Zenwatch 2 Modeli bunlardan biri. Hatta en iyisi denebilir. Çünkü Akıllı Saat olarak kendi değerini her zaman yükselten ve çok daha iyi özellikleri beraberinde getiren saat modeline sahip.

Ekran Özellikleri

1.63 İnç ekranı var. Ekran çok parlak duruyor. Zaten iç tasarım kısmında Kırmızı renk kullanılmış. Bu sayede çok daha kendini belli eden tonlar hakim.

Ekran özelliği bakımından bu derece güzel olması, parlaklık bakımından kendini çok daha iyi belli ediyor. Android işletime sahip. Bu sayede telefonu güncelleme bakımından yeni özelliklerle beraber kullanabilirsiniz.

Diğer Özellikleri

Zenwatch 2 Modelinde ne yazık ki Kamera özelliği yok. Bazı kullanıcıları olumsuz açıdan etkileyen bir taraf budur. Ancak tasarım ve bazı yüksek özellikleri sayesinde saat modelini tercih edenlerin sayısı da fazla. 512GB RAM ve Snapdragon 400 İşletime sahip. Bu özellikleri de Saat modeli için şuanda yeter durumda. 400 mAh Batarya gücüne sahip. Batarya kapasitesi konusunda şuana kadar detaylı bir şikayet almayan model olan Asus Zenwatch 2 modelini teknoloji akıllı saatler arasında önerilerimiz arasına alıyoruz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir