Apple Watch Sport Teknik Özellikleri ve Fiyatı Apple Watch Sport Teknik Özellikleri ve Fiyatı
3
Apple “Akıllı Saat“ modellerini diğer markalara göre daha akıllı ve daha kapsamlı bir şekilde hayata geçiriyor. Tasarım ve odaklanma olarak, Saat modelleri kendini kol... Apple Watch Sport Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Apple “Akıllı Saat“ modellerini diğer markalara göre daha akıllı ve daha kapsamlı bir şekilde hayata geçiriyor. Tasarım ve odaklanma olarak, Saat modelleri kendini kol üzerine belli ediyor. İnsanlar en çok şık duruşunu ve özellik olarak diğer markalara oranla daha gelişmiş olmalarından dolayı seviyor. Apple Watch Sport Modeli bu anlattığımız özelliklere en yakın duranı. Apple Sport bir saat tasarlamayı  düşündüğün  de, şıklık ve düz duruş bakımından bu modeli zaten ince hesaplarla düşünmüştü.

70 G ağırlığı bulunan Watc Sport, “ Aliminyum” bir kasaya sahip. Bu tarz olması sayesinde, kendini zaten en güzel şekilde belli ediyor. Tasarımın içerisinde Aliminyum maddesinin yer alması, saate ayrı bir ağırlık kazandırıyor. “ 512 MB RAM “ özelliği olan Watch Sport, kullanıcılardan geçerli not almayı başarıyor. Bazı marka hayranları “ 1 GB RAM “ olma şansı yok mu? Diye soruyor. Ancak 512 MB RAM bu saat modeli için en ideal seçim zaten.

1.65 Piksel ekran özelliği var. Ekranı FULL HD olarak ayarlanmış. Dokunmatik bir ekrana sahip. Bu açıdan zaten diğer modellerle kıyaslandığı zaman, Dokunmatiği en çok iş yapan ve en rahat kullanılan model olma özelliğinde. Resim çekme özelliği yok. Saat üzerinde Kamera faktörü yer almıyor.

8 GB dahili Hafıza yükseltme özelliği de bulunan Watch Sport Modeli, Kordon kısımlarının da Alüminyum maddesiyle kaplanması sayesinde, gerçekten şık ve daha düzgün duruyor.

Apple Watch Sport modellerinin fiyatı 1100TL civarlarından başlıyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir