Uygun Fiyata Sanal Gerçeklik Gözlüğü Almak Uygun Fiyata Sanal Gerçeklik Gözlüğü Almak
Birçok firmanın üretime yöneldiği ve üzerine yoğunlaştığı Sanal Gerçeklik gözlüğü, geçtiğimiz günler içerisinde seçilebilecek en iyi alternatifleri içeren bir makale ile tanıtmıştık. Alınabilecek En... Uygun Fiyata Sanal Gerçeklik Gözlüğü Almak

Birçok firmanın üretime yöneldiği ve üzerine yoğunlaştığı Sanal Gerçeklik gözlüğü, geçtiğimiz günler içerisinde seçilebilecek en iyi alternatifleri içeren bir makale ile tanıtmıştık. Alınabilecek En iyi Sanal Gerçeklik Gözlükleri arasında bulunmayan ancak uygun fiyata işimi görsün diyebileceğiniz bir uygulamayı sizlerle paylaşacağız.

Şuan bu alanda birçok gelişme olmasına rağmen halan pahalı bir sektör olduğunu itiraf etmemiz gerekiyor. Her birey sanal gerçeklik gözlüklerini alacak bütçeye sahip olmayabilir. 15 TL civarında satılan cardboard’lar da sanal gerçeklik hissiyatı açısından oldukça kötü bir tercih olacağı için sizlere bugün alınabilecek ucuz yollu ama fiyat performans anlamında kaliteli olan VR Shinecon ürüründen bahsedeceğiz.

maxresdefault

VR Shinecon Özellikleri

  • 6 inç boyutlarına kadar Telefon destekleyen bu cihaz, büyük ekranlı cihazları olanlar için tercih edilebilecek bir ürün. Keza Cardboardlar 5.5 inç ve üzeri telefonları destekleyemiyor.
  • Cardboardlar da kafa bandajı bulunmadığını tahmin edebiliyorsunuzdur. Bu üründe kafanıza sabitleyebileceğiniz ergonomik bir kemer bulunuyor.
  • Plastiği hafif ama sağlam bir yapısı var. Ayrıca başınıza rahatsızlık vermemesi açısından yumuşak dokular ile kaliteli bir hale getirilmiş.
  • Telefonunuzu yerleştirdiğiniz mekanizma, düşme olasılığına karşın kapaklı ve düğmeli bir yapıya sahip.
  • Bu donanım için kullanacağınız uygulamaları daha uzun süreli kullanmanız için şarj girişi ve kulaklık girişi eklenmiş.
  • VR Shinecon ürünü Android ve İOS cihazları için kullanılabilir bir ürün olarak tanıtılıyor.

Son olarak ise VR Shinecon fiyatı 45 ile 55 TL arasında satılıyor. Bu fiyatlara alınabilecek en iyi sanal gerçeklik gözlüğü olduğunu söyleyebiliriz.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir