Samsung 256 GB’lık Hafıza Kartını Resmen Duyurdu! Samsung 256 GB’lık Hafıza Kartını Resmen Duyurdu!
4
Birçok alanda teknoloji tutkunlarına yenilikler sunan Samsung markası, hafıza kartı sektörüne dayalı olarak satışa sunulacak olan yeni ürünü olan EVO Plus 256GB değerine sahip... Samsung 256 GB’lık Hafıza Kartını Resmen Duyurdu!

Birçok alanda teknoloji tutkunlarına yenilikler sunan Samsung markası, hafıza kartı sektörüne dayalı olarak satışa sunulacak olan yeni ürünü olan EVO Plus 256GB değerine sahip yeni hafıza kartını resmi olarak duyurdu.

Kapasite olarak yükseltilen ürün aynı zaman’da veri yazma hızı da yüksek seviyeye çıkarılarak kişilerin işlerini daha hızlı ve daha fazla alana sahip bir şekilde işlem yapmasına olanak tanımakta. Bu yenilikçi dev ürün sayesinde artık mobil kullanıcılar akıllı telefonlarının hafıza oranı ne olursa olsun hiçbir ek karta gerek duymadan 256GB formatına sahip yeni hafıza kartları ile işlerini fazlasıyla görebilecek.

İçerisinde bulunduğumuz Haziran ayında piyasaya sürülecek olan EVO Plus 256GB değerine sahip yeni hafıza kartlarının maliyeti her ne kadar cep yaksa da bu hafızaya ve veri yazma hızına sahip ürünün şimdiden birçok kişinin akıllı telefonlarında yer alacağı oldukça mümkün. Ürünün etiket fiyatı 249.99 dolar olarak belirleyen Samsung, Türkiye piyasasında yaklaşık 750 ila 1000 TL arasında değişen bir fiyat üzerinden yüksek kapasiteye ihtiyaç duyan kişilerin akıllı telefonlarında olacak.

Genellikle akıllı telefon veya tabletler için tercih edilecek olan bu devasa depolama kartı, ayrıca Dron ve benzeri son teknoloji cihazlarının kayıt işlemleri içinde oldukça ideal bir ürün olacak. Uzun süreli video kaydı alacak olan kişiler için bir sorun yaşatmayacağı düşünülen hafıza kartı şimdiden merak konusu halinde.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir