Oyun Tutkunları İçin Xbox One S! Oyun Tutkunları İçin Xbox One S!
Yakın zamanda oyun konsollarına olan ilginin artması ve gelişmiş teknoloji ile kalitenin oyun konsollarında daha fazla ilgi görmesi ile beraber Microsoft Xbox cihazı için... Oyun Tutkunları İçin Xbox One S!

Yakın zamanda oyun konsollarına olan ilginin artması ve gelişmiş teknoloji ile kalitenin oyun konsollarında daha fazla ilgi görmesi ile beraber Microsoft Xbox cihazı için yeni bir atak yaptı! İşte Xbox One S ve özellikleri.

Yakın zaman içinde Sony, PS4 için yenilikleri ile ilgili bir duyuru yaparak, oyun severlerin ilgisini çekmişti. Microsoft bu atağa karşın zaman kaybetmeden Xbox One S ürününü duyurarak kullanıcılara güzel bir alternatif sunarak en yeni konsolunu tanıttı. Bu ürün Xbox One ürününün doping almış hali diyebiliriz. Peki Xbox One S bize ne vaat ediyor?

ve-karsinizda-xbox-one-s-705x290

En başta Xbox One S cihazı, Xbox One cihazına göre %40 oranında daha küçük bir boyutta geliyor. Bununla beraber depolama alanı da ciddi miktarlarda arttırılmış olan ürün, güç kaynağı içine entegre edilmiş bir şekilde geliyor.

Xbox One S ürünü için ise bir yeni özellik ise kalitede gözle görülür bir artışın olması. Oyun konsollarında en çok yaşanan sıkıntılardan olan görüntü kalitesindeki düşüklük, Xbox One S ürünü ile Microsoft bir nebze gidermeye çalışıyor. Hem de bu seviye 4K Ultra HD desteği ile geliyor. B

Xbox One S oyun konsolu alıcısı daha uzak alanlarda daha verimli çalışma imkanı sunan güncellemeler ile beraber daha hassas bir kıvama geldiği söyleniyor. Xbox One S fiyatı olarak ise 500 GB versiyonu 299 dolar civarında, 1 TB depolama alanına sahip olan ürün 349 Dolar fiyatına ve son olarak 2 TB depolamaya sahip olan ürün ise 399 dolar üzerinden satışa sunulacak.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir