MSI GTX 1070 Modellerini Tanıtımla Duyurdu MSI GTX 1070 Modellerini Tanıtımla Duyurdu
3.5
Geçtiğimiz haftalarda Tayvan’da düzenlenen Computex 2016 fuarı etkinliklerinde dünyaca ünlü birçok donanım markasının yeni amirallerini tanıtmasıyla teknoloji tutkunlarında büyük heyecan yarattı. Ekran kartı üzerine... MSI GTX 1070 Modellerini Tanıtımla Duyurdu

Geçtiğimiz haftalarda Tayvan’da düzenlenen Computex 2016 fuarı etkinliklerinde dünyaca ünlü birçok donanım markasının yeni amirallerini tanıtmasıyla teknoloji tutkunlarında büyük heyecan yarattı. Ekran kartı üzerine üretimleri ile dikkatleri sürekli üzerine çeken NVIDIA markasının GeForce GTX 1070 modelini tanıtmasından sonra diğer markalarda kendi amirallerini tanıtmaya başladı.

Donanım alanında dünyaca ünlü bir markaya sahip olan MSI, GTX 1070 serisine bağı olan ekran kartını duyurmuş oldu.  NVIDIA Pascal mimarisine sahip yeni ekran kartını duyurmasıyla birçok marka özel üretim ekran kartlarını da yavaştan duyurmaya başlamış oldu. MSI’ın yeni canavarı olan GTX 1070 Aero 8G modeli Nvidia’nın son çıkardığı ekran kartına eş değer bir özelliğe sahip.

DAHA HIZLI PERFORMANS VE SOĞUTUCU ÖZELLİĞİ

Modelin bir diğer serisi olan MSI GTX Armor 8G OC ise çift fanlı yapısı sayesinde üstün soğutma teknolojisini kullanıcılara sunmakta. Kart üzerinde bulunan Twin Frozer V soğutma ve TORX fanları sayesinde üstün soğutma sistemi sunan yeni nesil ana kartta overlock sistemi de farklı çalışmakta. Overlock edilemeyen özel bir model ile kullanıcıların karşısına geçen ARMOR, haznesinde barındırdığı Zero Frozr teknolojisi sayesinde ekran kartında ne denli bir yük oluşmasa da fanlar de aktif bir şekilde durmakta.

Yeni nesil serinin en son ekran kartı ise GTX 1070 SEA HAWK X modeli. Bu modelde hibrit yapısı tamamen ekran kartına özel olarak tasarlanmış ve entegre edilmiş bir biçimde çalışmakta. O kadar sağlam bir yapıda duruyor ki soğutma sorununu tamamen ortadan kaldırarak yüksek performansı kullanıcıya yaşatıyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir