Moto 360 Kullanıcıları İçin Üzücü Haber Moto 360 Kullanıcıları İçin Üzücü Haber
Günümüzün farklı trendlerinden olan akıllı saatleri oldukça popüler bir hal alırken, kullanıcı sayısı da bir hayli arttı. Motorola tarafından üretilen Moto 360 modeli ise... Moto 360 Kullanıcıları İçin Üzücü Haber

Günümüzün farklı trendlerinden olan akıllı saatleri oldukça popüler bir hal alırken, kullanıcı sayısı da bir hayli arttı. Motorola tarafından üretilen Moto 360 modeli ise çokça kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Ancak firma moto 360 için desteğini çekeceğini duyurdu!

2 yıllık bir teknoloji olan Android Wear işletim sistemi, telefonumuz ile beraber saatimizi akıllı hale getiren bir teknoloji olup, Apple hariç diğer bütün akıllı saatler bu işletim sistemini kullanıyor. Aynı Android işletim sistemi gibi bu işletim sistemi de güncelleme alacağını Google duyurdu. Ancak firmalar bu duruma pek sıcak yanaşmıyor.

moto-360-kullanicilarini-uzdu-artik-guncelleme-yok-705x290

İlk başta LG markası G Watch ürünü için güncelleme getirmeyeceğini duyurmuştu. Şimdide Motorola Moto 360 modeli için bu duyuruyu yapıyor.

İlk nesil olarak 2 sene önce çıkan cihaz, sadece Android Wear 1.0 sürümü ile kullanılacak ve Android Wear 2.0 güncellemesini almayacak. Bu cihaz yavaş yavaş eskimeye bırakan Motorola, bu kararı için detaylı bir açıklama yapmadı. Şimdi kullanıcılar diğer firmaların akıllı saatleri için ne tür kararlar vereceğini merakla bekliyorlar.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir