HTC’den Kurumsal VR Gözlüğü HTC Vive BE HTC’den Kurumsal VR Gözlüğü HTC Vive BE
Son zamanlarda birçok farklı atılım ile sanal gerçeklik alanında hızlı tırmanışa sahip olan HTC şimdide profesyoneller için kurumsal sanal gerçeklik gözlüğü versiyonunu tanıttı! Genel... HTC’den Kurumsal VR Gözlüğü HTC Vive BE

Son zamanlarda birçok farklı atılım ile sanal gerçeklik alanında hızlı tırmanışa sahip olan HTC şimdide profesyoneller için kurumsal sanal gerçeklik gözlüğü versiyonunu tanıttı!

Genel olarak her kullanıcının kullanabileceği türden cihazlar üreten HTC, şimdide kurumsal amaçlı bir VR üretmeyi planlıyor. Sanal gerçeklik alanında en iyi cihaz olma amacıyla üretilen HTC Vive BE, kullanıcılar için çok tercih edilebilecek bir ürün olmadığının altını çizelim.

HTC Vive BE modeli, Vive modeli özelliklerini tamamen taşıyor ve üzerine sadece mavi ışıklandırma özelliği bulunuyor. Şunu hatırlatmakta fayda var; bu cihazların her iki sürümünü kullanabilmeniz için VR destekli güçlü bir ekran kartına sahip olmanız gerekiyor. Yoksa boşuna para yatırmış olursunuz.

Ayrıca bu cihaz üzerinde 2 tane sanal gerçeklik uygulamaları için kol bulunuyor. En güzel ve ilgi çekici yanı da bu olsa gerek. Steam VR üzerinden bu uygulamaları oynamanız da şuan ki imkanlara göre mümkün.

htc-vive-icin-kurumsal-versiyon-htc-vive-be-705x290

HTC Vive BE Ayrıcalığı Nedir?

Bu ürün son kullanıcı için değil, daha çok kurumsal firmalar ve insanlar için olduğunu söyleniyor. Yani bu cihaz oyun oynamak için değil, oyun yapmak isteyenler için tercih edilecek bir ürün. Ayrıca HTC firması tarafından da teknik destek olanağı bulunan bu model ile güzel işler yapmanız mümkün. Fiyat olarak 1.200 dolar üzerinden satılmayı planlanıyor. Ürün hakkında daha açıklanmayan birkaç özelliğinin bulunduğu da düşünülüyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir