Honor 8 Radyo var mı? Honor 8 Radyo var mı?
Akıllı telefonlar arasına sessiz sedasız bir telefon modeli daha katıldı.Honor 8 model üst segment özellikleri ile aktif telefon kullanıcılarına hitap ediyor.Honor 8 modeli henüz... Honor 8 Radyo var mı?

Akıllı telefonlar arasına sessiz sedasız bir telefon modeli daha katıldı.Honor 8 model üst segment özellikleri ile aktif telefon kullanıcılarına hitap ediyor.Honor 8 modeli henüz Türkiye’ye gelmedi.Resmi olarak ise Honor 8 fiyatı ve ne zaman geleceğine dair herhangi bir bilgide bulunmamaktadır.Bir ziyaretçimiz Honor 8 modelinde radyo olup olmadığını sormuştur.Malesef bu modelde radyo bulunmamaktadır.Artık teknoloji devleri amiral gemisi modellerine radyo koymayı tercih etmiyor.Radyo koymamasının sebebi ise resmi olarak yok fakat artık internet paketleri herkeste olduğunu ve internet üzerinden dinlenmesine yönelilk yaptıkları belirtilmektedir.

Bazı kullanıcılar telefon alırken sırf radyo olmadığı için vazgeçmektedir.Bakalım bu model için vazgeçen olacak mi göreceğiz.Honor 8 hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

  • hakan

    15/07/2016 #1 Author

    Guzel bir telefon fakat radyo onemli

    Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir