Corsair’den 1920 GB SSD Çılgınlığı Corsair’den 1920 GB SSD Çılgınlığı
3.5
Corsair Harddisk üretimi üzerine son zamanlarda tanıdığı imkânlar neticesinde adından baya bahsettirmiş ve bu alanda SSD Harddisk üretimi üzerine yüksek performans sağlayan yeni nesil... Corsair’den 1920 GB SSD Çılgınlığı

Corsair Harddisk üretimi üzerine son zamanlarda tanıdığı imkânlar neticesinde adından baya bahsettirmiş ve bu alanda SSD Harddisk üretimi üzerine yüksek performans sağlayan yeni nesil SSD ailesi olan Neutron Series XTi modelini teknoloji çılgınlarına duyurdu.

Üretmiş olduğu yeni SSD serisi 1920 GB’a kadar çeşitliliğe sahip. Yüksek performans sağlayan yeni amiral grubu Neutron Series XTi adındaki yeni ürünleri sayesinde oldukça yankı yaratan Corsair 240GB, 480GB ve 960GB kapasitesine sahip SSD Harddisk seçeneklerine ek olarak yüksek kapasite değerine sahip olmak isteyen teknoloji tutkunlarına 1920GB kapasitesine sahip amiral kaptanının da aile bünyesine katıldığını duyurdu. Devasa bir hazneye sahip olan yeni serisin en şahı olan Corsair 1920 GB SSD Harddisk sayesinde kişiler daha fazla yer edineceği gibi, aynı zaman’da yazım hızı olarak ta yüksek performansın tadını çıkaracak. Saniye’de 560MB yazma hızına sahip olan bu canavarların çıkış tarihi ve fiyatları da belli oldu.

NEUTRON SERIES XTi ÇIKIŞ TARİHİ VE FİYATLARI

İçerisinde bulunduğumuz hafta içerisinde mağazalardaki yerini alacak olan Corsair SSD Harddisk fiyatları da belli oldu. Satışa çıkacak olan SSD harddiskler içerisinde bulunan 240GB 89 dolar, 480 GB 159 dolar, 960 GB ise 329 dolardan satışa sunuldu. 1920 GB SSD Harddisk için henüz bir fiyat belirlemeyen Corsair, yakın zaman’da mağazalardaki yerini alacak olan devasa ürün için fiyatların en kısa zamanda açıklanacağını belirtti.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir