Acer V9800 4K Projeksiyon Ürünü Tanıtıldı Acer V9800 4K Projeksiyon Ürünü Tanıtıldı
4
Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük teknoloji markalarından biri olan Acer şüphesiz dünya genelinde en iyi donanım ve PC alanına dayalı önemli çevre birimlerini üreten... Acer V9800 4K Projeksiyon Ürünü Tanıtıldı

Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük teknoloji markalarından biri olan Acer şüphesiz dünya genelinde en iyi donanım ve PC alanına dayalı önemli çevre birimlerini üreten bir marka olarak çalışmalarını sürdürmeye devam etmekte.

Acer, son zamanlarda birçok markanın yeni ürünlerini tanıtmasıyla birlikte kendisinin de özel olarak geliştirdiği yeni ürünlerinden biri olan Acer V9800 4K Projeksiyon ürününü tanıttı. Geçmişten günümüze kadar birçok başarılı ürün yelpazesini teknoloji kullanıcılarına sunan dev marka, bu ürünlere dayanaraktan yüksek miktarda gelir elde eden markalar arasında boy göstermekte. Bu geçmişe hitaben yine sahneye çıkan Acer, 4K kalitesinde yüksek çözünürlük sunabilen yeni nesil projeksiyonu ile birlikte oldukça ses yaratacağa benziyor. Geçtiğimiz günlerde Tayvan’da düzenlenen Computex 2016 fuarında tüm dikkatleri bu cihaz ile üzerine çeken Acer, bu ilgiden fazlasıyla memnun kalmış görülmekte.

ÜSTÜN RENK, PERFORMANS VE KALİTE

4K DMD işlemci gücü ile teknoloji tutkunlarının yeni heyecanı olmaya çalışan Acer V9800 4K, 3840 X 2160 piksel gücünde yüksek çözünürlük kalitesi sunmakta olup, üstün renk paleti sayesinde oldukça yüksek bir renk görünüm kalitesi de sunmakta. Özel olarak geliştirilmiş lamba kontrol paneli ve ileri performans hacmi sayesinde kullanıcılarına şimdiden heyecan dolu anlar yaşatmaya hazır bir halde kullanılmayı bekliyor. Cihaz faaliyetteyken toplam’da 20 desibel hacminde bir gürültü sağlarken, vereceği renk ve görüntü kalitesinden ötürü bu küçük sıkıntı pekte göz önünde bulundurulmamakta.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir