İntel’den İkisi Bir Arada Laptop ve Tablet İntel’den İkisi Bir Arada Laptop ve Tablet
2.5
İntel işlemcili yeni nesil ikisi bir arada tabletler oldukça kullanışlı görünüyor. Kullanıcılar tarafından piyasaya çıktığı günden beri yoğun ilgi gören laptop tabletler akılları karıştırıyor.... İntel’den İkisi Bir Arada Laptop ve Tablet

İntel işlemcili yeni nesil ikisi bir arada tabletler oldukça kullanışlı görünüyor. Kullanıcılar tarafından piyasaya çıktığı günden beri yoğun ilgi gören laptop tabletler akılları karıştırıyor.

Bir tabletten laptop performansı almak mümkün mü diye sorgularken tüm özellikleriyle intel karşımızda duruyor. Bir tabletten beklenen incelik ve kullanım kolaylığının yanı sıra bir laptop içeriği ile karşımızda. Evde laptop dışarda tablet derdini sonlandıran intel işlemcili laptop, daha az maliyet ile daha fazlasına sahip olmanızı sağlıyor. Burada İntel’in tecrübesi ve yeniliğe verdiği önem elbette göz ardı edilemez.

Böyle bir ürün sunabilen bir firma, kullanıcılarının ihtiyaçları ile doğrudan ilgileniyor ve Ar-Ge ye yeterince ağırlık veriyor demektir. İkisi bir arada laptopun özetle bize sunduğu rahat taşınabilecek kadar inceyken işlemcisinin laptop hızında olmasıdır. Daha profesyonel, daha rahat kullanım sunuyor. Öğrenciler için pratik, oyuncular için daha parlak ekrana sahip olan bu laptop on saat kullanılabilen pil ömrü ile de dikkat çekiyor. Tek bir yönden değerlendiremeyeceğimiz bu ikisi bir arada laptop iş yaşamınızda da sizi rahatlatacak çözümler sunuyor.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir