İlk 17 İnç Hibrit Bilgisayar Olan Dell İnspiron 7000 Tanıtıldı İlk 17 İnç Hibrit Bilgisayar Olan Dell İnspiron 7000 Tanıtıldı
3.5
Dünyanın İlk 17 İnç Hibrit Bilgisayarı Dell Tarafından Tanıtıldı. Tüm dünyanın merakla beklediği Computex 2016 Tayvan etkinliğinde dünyanın en büyük markaların kıyasıya yeni amirallerini... İlk 17 İnç Hibrit Bilgisayar Olan Dell İnspiron 7000 Tanıtıldı

Tüm dünyanın merakla beklediği Computex 2016 Tayvan etkinliğinde dünyanın en büyük markaların kıyasıya yeni amirallerini tanıtması üzerine yeni teknolojik ürünlerin ortaya çıkmasını da teknoloji hayranlarının görmesini sağlamakta.

İntel ve Asus gibi devlerin kıyasıya tanıttığı yeni ürünlerin ardından Dell markası da geride kalmayarak dünyanın ilk 17 inç ekran değerine sahip Hibrit bilgisayarı olan Dell Inspiron 7000 serisini teknoloji tutkunlarının beğenisine sundu. İkisi bir arada özelliğine sahip yeni nesil dizüstü bilgisayar ile teknolojiye yeni bir soluk getirmeyi planlayan Dell, yeni amirali ile dev markaları kıskandıracak bir hamle yapmış oldu.

DELL TEKNOLOJİ ALANINDA DÜNYA’DA BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

İddialı bir giriş sergileyen Dell markası 13 inç ile 17 inç arasında sunmuş olduğu alternatifler sayesinde oldukça popüler tutulması kendisine bir ek avantaj sağladığını ve bu doğrultuda markayı tercih edenlerin bu hususları ön planda tutması ile marka değerinin daha arttığının bilinci ile hareket etmeye devam etmekte.

Hem tablet hem de diz üstü bilgisayar olarak dünya’da bir ilki gerçekleştirerek 17 inç ekran formatında ki yeni Hibrit sayesinde üretici marka bir ilki gerçekleştirmenin gururunu yaşamakta.

Dell Inspiron 7000 17 inç serisi şimdiden teknoloji sevenlerin oldukça dikkatini çeken Dell’in yeni canavarına ait özellikler ise; 13, 15 ve 17 inç ekran özellikleri ile Full HD ekran seçenekleri sunan marka her üç ekran modelinde de İntel markasının 6. Nesil core işlemcilerine yer vermektedir. 16 GB’a kadar yükseltilebilen RAM desteği ile yüksek performans niteliği taşıyacak olan 7000 serisi SSD depolamasının yanı sıra birçok farklı özelliklerle de şimdiden merak konusu halini almakta.

Bu haber için hiç yorum yapılmamış.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir